Kdo jsem a proč se zabývám cvičením

Moje filozofie


Soutěžní úspěchy

2017

1. místo a absolutní vítězství Mistroství Čech
2. místo Beautiful and Strong
2. místo Partner Cup 

2018

3. místo Mistrovství Čech
3. místo Mistrovství ČR
5. místo Diamond Cup Malta
4. místo Diamond Cup Poland

2019

4. místo Diamond Cup Malta
8. místo Mistrovství Evropy
3. místo Extrifit Cup 


Vzdělání

  • Sportovní gymnázium Kladno
  • Instruktor fitness, Synergy Academy s.r.o.
  • Seminář lektora skupinových lekcí  
  • Worskhop TRX 
  • Workshop asistovaný strečink 
  • Seminář Dietologie  


Jmenuji se Matěj Belička, posilování a zdravé stravě se věnuji již přes čtrnáct let. 

Za tuto dobu jsem získal mnoho vědomostí a dovedností, které aplikuji nejen na sobě, ale také na svých klientech. 

Trénováním klientů se věnuji již od roku 2016, kdy se mi podařilo úspěšně dokončit certifikaci Instruktora fitness.

Čtyři roky jsem byl aktivní závodník v kulturistice, konkrétně v kategorii Men´s Physique, kde jsem získal několik ocenění i z mezinárodních závodů. V současné době se zaměřuji převážně na získávání nových znalostí a udržování si zdravé fitness postavy. V budoucnu bych se chtěl připravit na svou již pátou závodní sezónu, kde plánuji přejít do kategorie Classic Physique. Rád vám předám své zkušenosti z této oblasti.

Můj přístup k tréninku je založen na kombinaci různých metod a cvičení, které jsou důkladně vybrány podle potřeb klienta. To zahrnuje funkční trénink, silové cvičení, kardio cvičení a flexibility. Funkční trénink pomáhá posílit svaly potřebné pro každodenní aktivity, silové cvičení zvyšuje sílu a výdrž, kardio cvičení zlepšuje kondici a spaluje kalorie a flexibility pomáhá udržet tělo pohyblivé a snižuje riziko zranění.

Důležitým prvkem mého přístupu je také mentální podpora klientů. Cvičení a změna životního stylu mohou být náročné, a proto se snažím být pro klienty nejen trenérem, ale i motivátorem a podporou. Pomáhám jim nastavit si realistické cíle, překonávat překážky a zůstat motivovaní i v těch nejtěžších chvílích.

Jsem otevřen novým trendům a vědeckým poznatkům v oblasti fitness a pravidelně se vzdělávám, abych mohl neustále zdokonalovat své metody a přístupy. Chci, aby moji klienti nejen dosáhli svých cílů, ale také si užívali procesu a objevili radost z pohybu a zdravého životního stylu, který jim bude prospívat i v dlouhodobém horizontu. Pokud hledáte trenéra, který vás bude podporovat, motivovat a posunout vaše fyzické a mentální hranice, rád vás přivítám na konzultaci, kde společně můžeme diskutovat o vašich cílech a potřebách ohledně cvičení a zdravé stravy.
Nezáleží na tom, zda jsi začátečník, pokročilý, muž, nebo žena a ani kolik je ti let. Záleží hlavně na tvém odhodlání, pokud opravdu chceš udělat něco se svým tělem a nebojíš se tvrdé dřiny. Neváhej mě kontaktovat a jistě spolu dosáhneme vašeho cíle a tvé vysněné postavy.

Odkazy

Mistrovství Evropy 2019
Mistrovství Evropy 2019

Buďte silnější než vaše výmluvy